Ana sayfa > Haberler > İçerik
DUCATI HYPERMOTARD, JIMMY KIMMEL'E DEVAM ETTİ, CHIPS FİLMİNİ TANITILMIŞTIR
Jan 19, 2017

Jimmy Kimmel üzerinde Ducati Hypermotard CHiP'leri tanıtmak için yaşıyor.

Ducati'nin Fotoğraf Nezaketinden

Ducati'nin Hypermotard'ı, yaklaşan uzun metrajlı filmi CHiP'leri tanıtmak için Jimmy Kimmel Live'da sergilendi.

11 Ocak'ta Ducati'nin Hypermotard motosikleti, önümüzdeki uzun metrajlı filmi CHiPs'de İtalyan markasının katılımına yönelik tanıtımın bir parçası olarak Jimmy Kimmel Live'da görünür hale geldi. Bölümde aktörler Dax Shepard ve Michael Peña yaklaşan filmi tanıtmak için Kısa bir dublör gerçekleştirmek üzere Ducatileri Hollywood Bulvarı'ndaki El Capitan Tiyatrosuna sürdü. Kullanılan iki Ducati Hypermotard, Kimmel kasetleme için California Highway Patrol motosikletlerinin görünümüne benzemek üzere hazırlandı.

24 Mart 2017'de Warner Bros. Pictures tarafından ABD ve Kanada'da piyasaya çıkarılacak olan film, iki California Highway Patrol polis memuruna odaklanıyor ve popüler televizyon şovunun yeniden yapımı. Film, Peña'nın yanı sıra sırasıyla Jon Baker ve Frank 'Ponch' Poncherello karakterleri taşıyan Shepard tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Ducati'nin Hypermotard filminde geleneksel polis motosikletlerinin aksine görünüyor. Hypermotard ailesi, alternatif yarış pistlerinde kullanılan motosikletin süper motor tarzındaki Ducati'nin yorumu. Yüksek, ince bir kuyruk parçası ve dar yüzleri ile Hypermotard, kir bisikletinden esinlenilmiş estetik bir görüntüye sahiptir ve kentsel gidip gelme, hafta sonu gezisi veya seyir günü heyecanı için çok yönlü olması için yaratılmıştır.

Ducati Hypermotard, Jimmy Kimmel Canlı CHiP'lerde sergilendi