Ana sayfa > Haberler > İçerik
Şehir Motosiklet Lastik Bakımı Raiders
Jun 14, 2017

Şehir Motosiklet lastiği bakım Raiders

Sınav

Sürüş sırasında şehir motosiklet lastiklerinin "araba ayağı" olarak, her yerde yürüyen insanlar gibi farklı bir yerde tecrübe ettikleri, farklı durumlarla karşılaştığı için, sahibi şehir motosiklet lastiklerinin durumunu kontrol etmeye odaklanmalıdır; Aracın bir bölümüne ek olarak zamanında temizlik değilse, otomatik olarak düşecek, bazı yavaş yavaş "şehvet düşecek" kentsel motosiklet lastikleri, erozyon ya da yabancı madde karışık, içinde zamanında temizlemek için, Karışıklık Daha fazla ve daha derin, Belli bir süre ne zaman, kendi motosikletlerine neden olma ihtimali bulunan kentsel motosiklet lastik patlaması lastik sızıntısına neden olan, Şehir Motosiklet lastiklerini püskürtürecekler.

Zamanında değiştirme

İlki: City Motorcycle lastik yüzeyi bir çamur örtüsü ise City motosiklet lastiklerinin üzerinde yoğunlaşmaya odaklanacak genel araç temizliği, izi sürtünmeyi kapatmak kolaydır, temizleme City Motosiklet lastiklerini kontrol etmektir. Tortu, kesim, kaldırma ve diğer koşullar, eğer bulunursa City Motosiklet lastik rüptürü derhal değiştirilmelidir.

İkinci: Kentsel motosiklet lastiklerinin keşfedilmesi ciddi bir aşınma ve yıpranma varsa, böyle bir durumu önlemek için aracın frenleme kuvveti yapacaktır, bunun yerine geçmek en iyisidir.

Üçüncü olarak: City Motorcycle lastik valfı kauçuk bir ürün olup olmadığını kontrol edin, kapağın eskimiş olduğunu gösteren derin kırmızıya kauçuk, iyi hava sızdırmazlığını garanti edemez, en iyi yedek.

Bakiyeyi kontrol et

Otomobilin arabayla uzun mesafelerde olması bir çarpışma, yüksek hızlı, hızlı dönüş, acil frenleme veya engeller karşısında karşılaşmış olmalı, vb. Gibi kentsel motosiklet lastikleri bu tür sorunlardan dolayı olacak ve dengeyi kaybedecektir. Trafiğin güvenliğini etkileyen, araç sapması, çarpma veya düzensiz tekerlek aşınması (genellikle "yeme" olarak bilinir) meydana gelir.

Lastik basıncını kontrol edin

Kentsel motosiklet lastik basıncının tespiti, kentsel motosiklet lastiklerinin günlük bakımının en önemli parçasıdır, sadece yürüyüş sırasında yapılmamalıdır. Günlük sürüşte, iyi bir alışkanlık lastik basıncını, tomurcuktan çıkarılan güvenlik risklerini düzenli olarak (tercihen bir hafta kontrol et) düzenli olarak geliştirmelidir. Lastik basıncının soğuk lastik durumunda olup olmadığını kontrol edin. Bunun nedeni, sürüş sıcaklığından dolayı City Motosiklet lastikleridir, lastik basıncı gerçek değerden daha yüksek olacaktır, daha sonra lastik basıncı eksikliği sonrasında lastik basıncını düşürerek lastiği azaltmaktır.

Şehir Motosiklet lastiklerinin sürülmesi sürecinde otomobil çok büyük, sahibinin özellikle otomobilin "ayakları" hakkında endişesi olmalıdır. Sıcaklık artışı ile, City Motorcycle lastik basıncı da termal genişleme ve daralma olgusunun sıcaklığından etkilenir. Araba tamir teknisyeni Gengfei hatırlattı, sahipleri Şehir Motosiklet lastikleri var davul hemen değiştirilmesi gerektiğini buldu.

City Motosiklet lastiği Drum Fenomeni, kentsel motosiklet lastiklerinin kullanımdan sonraki yaygın problemlerinden biridir. Kentsel motosiklet lastiklerinin kendileri gibi kalite sorunları, kentsel motosiklet lastiklerinde çizik engellerle karşılaştıklarında davul gibi görünen kentsel motosiklet lastik tamburlarının yapımının birçok nedeni vardır, varillerin oluşumunda güçlü bir etki yaratma süreci yüzünden olabilir . Raporlara göre, standart Şehir Motosiklet lastik basıncı, kötü yol koşulları ve kötü sürüş alışkanlıkları ve benzeri kentsel motosiklet lastik davul fenomeni yol açacaktır. City Motosiklet lastikleri, davulları, her zaman, patlama riski, profesyonel test ve değiştirme için normal mağaza sahibi hemen görünür. Buna ek olarak, Gengfei sahibi hatırlatmak, yolda kötü trafikte uzun süre önlemek için deneyin, kaçınılmazsa, sürüş hızı düşürmelidir. Buna ek olarak, sahibi iyi bir Şehir Motosiklet lastiği bakım alışkanlıkları geliştirmeli, kentsel motosiklet lastiklerinde normal lastik basıncının kullanılmasını sağlamak için sık sık Şehir Motosiklet lastik basıncını kontrol etmelidir.